Konya Diş Hastanesi, Konya Diş Hekimi, Konya Diş Doktorları, Konya Özel Diş Hastaneleri, Konya Özel Diş Hekimi, Özel Diş Hastaneleri Konya, Konya Özel Dişçi, Konyada Özel Diş Hastaneleri, Konya Özel Diş Hekimleri, Konyada Özel Diş Doktorları, Konya Özel Dişçiler, Konya Özel Diş Doktorları, Özel Diş Hekimi Konya, Konya Özel Diş Doktoru, Konya Özel Dişçi Fiyatları, Konyada Özel Diş Hekimleri, Konya Diş Hekimleri Özel, Konyadaki Özel Diş Hastaneleri, Konya En İyi Diş Doktorları, Konrya İmplant, Konya İmplant Fiyatları, Konya Kanal Tedavisi, Konya Diş Dolgu, Konya Zirkonyum Diş, Konya Diş Kaplama, Ortodonti, Şeffaf Plak, Diş Beyazlatma, Gülüş Tasarımı, Selçuklu, Konya

Hastalarımıza ağız ve diş sağlığı hizmetini sunabilmek için kurulmuş olan Asudent Kule Ağız ve Diş Sağılığı Polikliniği her hastamızın kliniklerimizden sağlıklı ve gülerek çıkmasını sağlamak amacıyla Diş Hekimi Kamil Aygın tarafından 2020 yılında kurulmuştur.

Memnun hasta; hekimlik anlayışımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Hastalarımızın teşhis ve tedavilerinde diş hekimliği fakültelerinin ilgili uzmanlık branşlarından mezun olmuş ve bu konuda deneyim kazanmış uzman diş hekimlerimiz ile diş hekimliğinin tüm teknolojik imkanlarını kullanarak uluslararası standartlarda hizmet veriyoruz.

Eğitimli ve profesyonel ekibimizin etik kurallara bağlı kalarak uygulayacağı hizmetleri inovatif teknolojinin sunduğu imkanlarla birlikte hastalarımıza sunarız. Hizmetimizden memnun olan ve bizimle devam etmeyi seçen, ağız ve diş sağlıkları üst seviyede olan, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olmasını amaçlıyoruz. Kendimizi hastamızın yerine koyarak düşünürüz.

Asudent Kule Ağız ve Diş Sağılığı Polikiliniğimizde Uygulanan Başlıca Tedaviler Şunlardır:

YETİŞKİN DİŞ TEDAVİLERİ

ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ