Konya Gece Açık Dişçi, Konya Nöbetçi Dişçi, Konya Diş Acil, Konya Pazar Günü Açık Dişçi, Gece Açık Dişçi Konya, Konya Diş Hastanesi, Konya Diş Hekimi, Konya Diş Doktorları, Konya Özel Diş Hastaneleri, Konya Özel Diş Hekimi, Özel Diş Hastaneleri Konya, Konya Özel Dişçi, Konyada Özel Diş Hastaneleri, Konya Özel Diş Hekimleri, Konyada Özel Diş Doktorları, Konya Özel Dişçiler, Konya Özel Diş Doktorları, Özel Diş Hekimi Konya, Konya Özel Diş Doktoru, Konya Özel Dişçi Fiyatları, Konyada Özel Diş Hekimleri, Konya Diş Hekimleri Özel, Konyadaki Özel Diş Hastaneleri, Konya En İyi Diş Doktorları, Konrya İmplant, Konya İmplant Fiyatları, Konya Kanal Tedavisi, Konya Diş Dolgu, Konya Zirkonyum Diş, Konya Diş Kaplama, Ortodonti, Şeffaf Plak, Diş Beyazlatma, Gülüş Tasarımı, Selçuklu, Konya

Zirkonyum diş kaplama fiyatları 2023 yılında da merak edilen konuların başında geliyor. Zirkonyum diş kaplama, doku dostu olmasıyla bilinir. Sağlam ve doğal bir kaplama çeşidi olduğundan diş hekimi ve hastalar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Zirkonyum Diş Kaplama Hangi Durumlarda Uygulanır?

Zirkonyum diş kaplama uygulaması, diş beyazlatma işlemi sonrasında sonuca ulaşılamayan ileri derecedeki renklenmelerin yanı sıra kalıtsal yapı renklenme problemlerinde de tercih edilir. Ayrık ve aralıklı dişlerde, madde kaybına uğramış dişlerin tedavisinde rahatlıkla uygulanabilir.

Zirkonyum Diş Kaplama Avantajları nedir?

Zirkonyum diş kaplama, ışık geçirgenliğine sahiptir. Dişin kendi dokusuyla uyumlu bir malzemedir. Diş eti çekilmesi gibi problemlere sebep olmaz. Yüzeyi pürüzsüz olduğundan dişlerde plak birikimine neden olmazlar. Düzenli ve rutin kontroller ile zirkonyum diş kaplamalarını çok uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları 2023

Zirkonyum diş kaplama fiyatları 2023 hakkında detaylı bilgi almak için Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ile telefon ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Zirkonyum diş kaplama fiyatları tek diş uygulaması veya birkaç dişe göre değişiklik göstermektedir.